Naše služby

Všetkým zákazníkom ponúkame profesionálne služby a ponuku na mieru.

Samozrejmosťou je bezplatné poradenstvo.

Predaj ALU diskov

V našej ponuke nájdete výhradne nové alebo mierne jazdené originálne disky a disky od renomovaných výrobcov. Každý disk je skontrolovaný a preto poskytujeme záruku na bezchybný stav diskov. 

Samozrejmosťou je bezplatné poradenstvo. 

Predaj nových a jazdených pneumatík

Predaj širokého sortimentu nových pneumatík od ekonomických až po prémiové značky. Ako alternatívu k novým ponúkame predaj demontovaných pneumatík z nových alebo výstavných vozidiel. 

Predaj kompletných sád

Aby Vám odpadli starosti s hľadaním vhodných pneumatík a diskov na Vaše vozidlo, máme pre Vás kompletné sady, prípadne vieme skompletovať akúkoľvek sadu z našej ponuky pneumatík a diskov.

Príslušenstvo k diskom

Ponúkame kompletné príslušenstvo k ALU diskom, ako krytky, krúžky, ventily, vymedzovacie podložky, šróby, autokozmetiku.

TPMS

Predaj a servis senzorov tlaku v pneumatikách. Disponujeme najmodernejším diagnostickým a programovacím zariadením a náradím na správne nakonfigurovanie systému TPMS.

Tepovanie a čistenie

Ponúkame profesionálnu starostlivosť o interiér Vášho vozidla. Pracujeme s prístrojmi značky Kärcher, ktoré zaručujú skvelé výsledky a používame overenú autokozmetiku.

Kontaktujte nás

V prípade otázok k akejkoľvek z činností nás môžete kontaktovať cez nasledujúci formulár.